↑ Terug naar Over Veenland

Overzicht tijden en contributies

Het sportseizoen loopt van 1 augustus tot 31 juli van het jaar erop.
Aan- afmeldingsformulier: klik hier.

Opzeggen: Schriftelijk voor 1 juli, bij de afdelingsleiding (zie afdelingspagina) of train(st)er. Algemene informatie: informatie@veenland.nl.

  • Je bent seniorlid vanaf 16 jaar.
  • Inschrijfgeld € 5 wordt eenmalig met contributie geïnd
  • De contributie van Tafeltennis wordt in twee termijnen geïnd (september en januari), van de andere afdelingen in een termijn (september).
  • In de zomer, tijdens de schoolvakantie Basisonderwijs Midden Nederland is sporthal Willisstee gesloten.
Sport Doelgroep Tijden Contributie per seizoen Inlichtingen
Recreatief Competitief
Badminton Senioren Maandag 20.30 – 23.00 uur € 140 badminton@veenland.nl
Biljarten Senioren Donderdag 19:30 – 23:00 uur € 70 € 70 biljarten@veenland.nl
Gymnastiek   € 154 gymnastiek@veenland.nl
Jongens 6 jaar en ouder Maandag 17:00 – 18:00 uur
Meisjes 6 – 8 jaar Dinsdag 16:00 – 17:00 uur
Meisjes 9 jaar en ouder Dinsdag 17:00 – 18:00 uur
Extra training Meisjes Maandag 18:00 – 20:00 uur € 244 incl. bondscontributie
Extra training Meisjes Plus Donderdag 18:00 – 20:00 uur € 394 incl. bondscontributie
Peuters 1 – 3 jaar
(ouder en kind gym)
Vrijdag 9:00 – 10:00 uur € 154
Tafeltennis Junioren 8 – 16 jr Vrijdag 19:00 – 20:00 uur € 135 € 170 tafeltennis@veenland.nl
Senioren Vrijdag 20:00 – 24:00 uur € 170 € 220
Veteranen Vrijdag 16:00 – 17:00 uur €75 per half jaar  
Volleybal Senioren Donderdag 20:30 – 22:00 uur € 140 € 249 volleybal@veenland.nl
Zaalvoetbal Senioren Dinsdag 21:15 – 22:15 uur € 165 zaalvoetbal@veenland.nl
Showdown Alle leeftijden Vrijdag 19:30 – 21:30 uur € 130 in overleg showdown@veenland.nl

Op de afdelingspagina’s vindt je meer informatie.

Permanente koppeling naar dit artikel: https://www.veenland.nl/over-veenland/overzicht-tijden-en-contributies/